Садові фігури та фонтани в дизайні садової ділянки

Садові фігури та фонтани в дизайні садової ділянки

Напевно усі хороші власники хочуть, щоб їх садова ділянка була цікавою, оригінальною і незвичайною. Щоб звичайна територія стала улюбленим місцем відпочинку, де можна буде відпочивати від шумної метушні міста. Оживити будь-який сад можливо за допомогою скульптур, фонтанів та фігур із бетону, які будуть його родзинкою. Садові фігури та фонтани садові вважаються одними з найкращих елементів садового декору.  З цими інструментами будь-який садівник зуміє  спробувати себе в ролі ландшафтного дизайнера. За допомогою  різноманітних і оригінальних садових фігур та фонтанів садову ділянку можливо перетворити до невпізнання, створити затишок, комфорт і наповнити його чаклунством.

Переваги садових фігур і фонтанів

Садові фігури мають ряд переваг, головною з яких вважаться простота встановлення.  Крім того за допомогою їх можливо зробити різні ансамблі, сховати недоліки рельєфу ділянки також надати що-небудь несподіване, неординарне і нове.  Садові фігури постійно тішитимуть око.
Садові фонтани вважаються обов'язковим компонентом  архітектурного ансамблю, витворами мистецтва. Фонтани садові не лише виконують свою фактичну роль, але окрім іншого вважається такою, що лідирує серед принципових частин прикрашаючого дизайну  у благоустрої і ландшафтному дизайні територій.  Початок садових скульптур береться ще  з часів Древньої Греції. В ті часи, статуї великий застосовувалися для декорування храмів, амфітеатрів, міських площ. Скульптури міфічних героїв і богів нерідко декорували сади  знатних персон. Вважалося, що ці статуї володіли чарівною силою і мали символічне значення. Деякі історики вважають, що на той момент статуй в Афінах було більше, ніж  людей.
На сьогодні Зараз садові статуї володіють надзвичайно широкою популярністю в Європі. У Україні вони ще не так  є  поширеними, проте помалу прикраса паркових зон  і садів скульптурами отримує все більше  популярності. Також ще зовсім не так давно садові статуї можливо було вважати умовно дорогою насолодою, але нині вони стали легкодоступними практично кожному.
Декоративні садові статуї нині встигли стати обов'язковій складовій оригінального ландшафтного дизайну. За допомогою їх  садова ділянка стає неповторною, таємничою, заповнюється  особливою атмосферою, стає повнішим і цікавішим.  Садово-паркові скульптури здатні перетворити у тому числі і найзвичайніші дачі.
Завдяки  садовим скульптурам можна створювати реалістичні і  абстрактні композиції. З їх допомогою підіймається настрій, з'являється натхнення, вони наштовхують на філософські міркування. У передових парках і садах досить часто вживаються абстрактні композиції у наш час.
За допомогою скульптур ваша садова ділянка  обов'язково  отримає естетичний вигляд, у нього окрім іншого   сформується  неповторний унікальний образ. Також садові скульптури будуть і залишаться залишатися об'єктом уваги ваших гостей.
При купівлі садово-паркових статуй треба врахувати певні правила ландшафтного дизайну, виключно в цьому випадку вони стануть справді доречними і природним оформленням вашої ділянки. В перших, зобов'язані дотримуватися співвідношення, іншими словами у момент вибору   розмірів садових фігур, зобов'язані враховувати величини усієї ділянки. При усьому цьому не варто забувати, що досить нерідко фігури, уявні большенными у будівлях, мають усі шанси просто загубитися в саду. Крім того рекомендовано розташовувати фігури птахів, тварин і риб  і інших живих організмів з урахуванням  їх природного місця існування. Приміром,   фігури жаб, лебедів   і рибок - розташовуйте у водойм, зайців і їжаків  - на лужку і т д. Тоді атмосфера в саду стане дуже натуральною. За допомогою фігурок казкових персонажів сад зовсім перевтілиться в казку.

 

Рейтинг
Леокадия - садовые фонтаны